Ave Klanus Pretorianus

Jest to strona w całości poświęcona rozwojowi klanu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Chcesz konkurs? Pisz na pw w grze!

#1 2011-02-02 17:03:17

Jak zarobic na OD

Gość

Sposób na regularne dochody zwiazane z Opuszczonym Domem

Jedni Twierdza ze najwazniejsza rzecza w grze jest męstwo, ale ja zauważyłem ze najważniejsze w tej grze jest to aby miec jak najwiecej Kasy




Przedstawie wam sposob na zarobienie od 1.5g do 4.5g na Opuszczonym domu.

Do procedury jest potrzebne 5 osob, z czego 4 czerpią kożyści, a jedna ponosi straty ;/ Bywa i tak, ale przez to ze działamy w klanie bedziemy ciagle zmieniać kolejność dropów.

Opisze dokładnie co i jak:

Pierw dropy :

Osoba:

A: ok. 3 g za nabiodrniki
B: ok. 3g za kurtke
C: ok. 1g za hełm Galmachara
D: ok. 3.5g za bron, ok. 6g jak wypadnie topór kata
E: nie dostaje nic, ale nastepnym razem dostaje drop "D"



A wiec:

Lider grupy ustawia dropy na "rozdaje lider" i idzemy na od. Idziemy najpierw do fantoma, gdy juz go zalatwimy to Lider daje władze osobie "A" ktora przekazuje sobie klucz i wyrzuca wszystkich z drużyny, którzy czekaja na ta osobe przy wejsciu. Osoba "A" dodaje wcześniej ustalonych chętnych na nabiodrniki (jedna osoba rezerwuje kata, inna mroczne itp.) Gdy przyłączą sie wszystkie osoby to osoba "A" losuje dropa (otwiera magazyn) i w tedy wypadaja np. nabiodrniki kata. Osoba "A" przekazuje nabiodrniki delikwetowi i dostaje zaplate przez poczte (umówione wcześniej 3g) po czym wyrzuca wszytkich z teamu i dodaje osoby : "B,C,D,E"

Kolejnym celem jest Rewolt,

Liderem zostaje osoba "B" i proceder jest identyczny

Następnie Bostem teamu zostaje osoba "D"


Wszystko jest tak samo, tylko ze osoba "D" szuka chętnych na hełm i 5 broni (jedna osoba bierze hełm, jedna wakidzasi lub dajto, kolejna mamuta i jedna topor kata)
Wszystko jest tak samo jak wczesniej tylko ze po samej walce przekazuje hełm kupcowi (ale kupiec wysyła kase osobie "C"), I w dalszej czesci jest tak samo jak w poprzednich bosach:)


Wszyscy w drożynie musza mieć ten sam lvl (po za kupcami ktorych dodajemy tylko na losowanie)

Najlepiej dziala na 5 lvl (kupcami moga byc 4 i 5lvl) ponieważ na 6 lvl kazdy sam sobie wyciagnie bron, a najwiecej chetnych jest z 4 lvl

Ceny sa przykładowe, kazdy sobie szuka chętnych w własnym zakresie, jak sobie ustali tak dostaje


Cena calej wyprawy na glowe to jakies 1.5g, wiec prawie wszyscy wychodza do przodu ....

Osoba "A" na kolejnej wybrawie bedzie osoba "B", osoba "B" na kolejnej wyprawie jest osoba "C" itd.


Mam nadzieje ze wszyscy rozumieją o co mi chodzi, mam nadzieje ze sie znajdą chętni. W razie pytan prosze pytac, chetnie na wszystko odpowiem

 

#2 2011-02-02 17:26:55

Jak zarobic na OD

Gość

Re: Sposób na regularne dochody zwiazane z Opuszczonym Domem

Ceny Nabiodrnikow sa od 2.5g do 3.5g
Ceny Kurtek sa od 3g do 4g
Ceny broni od 3.5g do nawet 5g
Cena  toporu kata od 6g do nawet 10g
Cena hełmu od 0.8g do 1.5g


Cena wyprawy rożnie:

Przy 5 mocnych osobach tylko morki na bosów:

Na galmachara idzie 8 morkow tygrysa
Na rewolta  6 morkow tygrysa
na Fantoma wystarczy 5 tygrysow

ok. 20 tygrysów na calosc, czylo po 4 na glowe

Do tego kazdy powinien miec 1-2 tygrysy w zapasie gdyby cos nieoczekiwanie by napadlo.

Przydało by sie zeby każdy mial po przynajmniej 60 zielonych zwoi leczenia i 9 trucia(po 3 na bossa)

Koszt ok 1.3g

 

#3 2011-02-02 19:21:08

 przemo30

Magna Caesar

9015384
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 41
Punktów :   

Re: Sposób na regularne dochody zwiazane z Opuszczonym Domem

Jedni Twierdza ze najwazniejsza rzecza w grze jest męstwo, ale ja zauważyłem ze najważniejsze w tej grze jest to aby miec jak najwiecej Kasy

ja powiem tak :
kaska=męstwo=zbroja

Tylko przydało by się żeby jeszcze na zermecha iść i stamtąd brać szachy zawsze się sprzedadzą nawet ja mógłbym brać ^^


[img]http://www.pw.edu.pl/var/engpw/storage/images/media/images/flagi/flaga_pl/23554-1-pol-PL/flaga_pl.gif[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwiezdneszczury.pun.pl www.gv.pun.pl www.l2destiny.pun.pl www.reggae.pun.pl www.ekonomia.pun.pl